Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Diverse / Kornisch 3055443



*

nr 305 5443


Kornisch

Förgylld, L170


Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

Sista tid för bud online:

måndag 22 mars 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
22/3 00:22:07 1      200 kr
22/3 15:33:18 2      150 kr
22/3 15:35:28 2      200 kr
22/3 15:37:03 2      250 kr
22/3 15:37:45 3      500 kr
22/3 16:00:22 2      400 kr
22/3 16:01:20 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene kornisch
  • 8020 Bestick
    55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:40
  • 7020 Blomkonsoler
    9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:23
  • 8301 Bordsram
    omkring 1900, bemålad, 30x18
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:55
  • 1017 Bordsuppsats
    skålar, ett par, omkring 1800, Frankrike, brons/kr..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:53
  • 8140 Eldset
    smide, nutida. Höjd: 70 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:51
  • 8296 Korg
    metall, Stockholmsutställningen 1897, mässing. Län..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:32




Ladda ner broschyr