ÖVRIGT / Diverse / Kornisch 3055443
*
nr 305 5443
Kornisch
Förgylld, L170
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/3 00:22:07
1
200 kr
22/3 15:33:18
2
150 kr
22/3 15:35:28
2
200 kr
22/3 15:37:03
2
250 kr
22/3 15:37:45
3
500 kr
22/3 16:00:22
2
400 kr
22/3 16:01:20
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene kornisch
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:40
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23
-
8301 Bordsram
omkring 1900, bemålad, 30x18
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:55
-
1017 Bordsuppsats
skålar, ett par, omkring 1800, Frankrike, brons/kr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:53
-
8140 Eldset
smide, nutida. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8296 Korg
metall, Stockholmsutställningen 1897, mässing. Län..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:32
*
Kornisch
nr 305 5443
Kornisch
Förgylld, L170
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 550 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2004 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/3 00:22:07 | 1 | 200 kr |
| 22/3 15:33:18 | 2 | 150 kr |
| 22/3 15:35:28 | 2 | 200 kr |
| 22/3 15:37:03 | 2 | 250 kr |
| 22/3 15:37:45 | 3 | 500 kr |
| 22/3 16:00:22 | 2 | 400 kr |
| 22/3 16:01:20 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene kornisch
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:40 -
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23 -
8301 Bordsram
omkring 1900, bemålad, 30x18
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:55
-
1017 Bordsuppsats
skålar, ett par, omkring 1800, Frankrike, brons/kr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:53 -
8140 Eldset
smide, nutida. Höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8296 Korg
metall, Stockholmsutställningen 1897, mässing. Län..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:32



